Kúpte si reklamu a podporte nás

Prezentujte sa a pomôžte

Radi by sme našim zverencom zabezpečili čo najlepšie zázemie pri pravidelných výjazdoch na rôzne preteky, sústredenia, tréningy.

Zároveň by sme chceli odbremeniť rodičov a ponúknuť im dopravu detí našim klubovým autom.

Reklama na aute 4.000 EUR  Zviditeľnite sa s nami.  Viki TV

Preto by sme chceli zakúpiť do nášho klubu auto, ktoré by nám slúžilo na tieto účely.

Potrebnú vstupnú investíciu cca 20.000 EUR však nie sme schopní zrealizovať bez pomoci sponzorov a dobrodincov, ktorí by nám na tento zámer prispeli.

Preto sa obraciame na Vás a prosíme o Vašu podporu v podobe zakúpenia reklamnej plochy na našom klubovom aute, alebo našich dresoch formou zmluvy o charitatívnej reklame pre Vašu spoločnosť.

Čo získate VY ?:

- reklamnú plochu na našej webstránke, klubovom aute, alebo klubových dresoch a tým možnosť prezentácie Vašej spoločnosti,

- táto forma darovacej zmluvy je pre Vás priamym daňovým nákladom darcu a do výšky až 20 000 eur za rok nezdaniteľným príjmom nášho klubu, 

- dobrý pocit, že ste pomohli na konkrétnu dobrú vec :).

Vyberte si spôsob reklamy, ktorá Vám najviac vyhovuje:

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti